אודות הרבה סיון מס

דקאנית "תמורה – יהדות ישראלית" ויו"ר "יהדות חילונית".

הוסמכה בשנת 2003 לרב החילונית הראשונה בישראל. מנהיגה בכירה בתנועה העולמית ליהדות חילונית הומניסטית, היזמת והמקימה של "יהדות חילונית" -  המערך הארגוני המשלב הכשרת מנהיגות עם יזמות חברתית ופעילות חינוכית.

בהמשך לתואר שני במדעי היהדות מטעם מכון שכטר ללימודי היהדות (JTS) לימודים באקדמיה למוסיקה ובבצלאל הרב מס הייתה בשליחות קהילתית מטעם הסוכנות היהודית בארה"ב, ניהלה מתנ"ס ופעילות חינוכית וציבורית בחרה סיון להתמסר מקצועית לפיתוח ועידוד המצוינות בלימוד ובחוויה היהודית בישראל. מתגוררת בירושלים. נשואה +3.

עורכת טקסי חיים יהודיים:

הטקס היהודי חילוני הומניסטי, הוא לדעתי חוויה מכוננת לרגעים ולשנים שבאות אחריו, על כן יש להשקיע בתכניו ובאופן חגיגתו שיהיה איכותי ורלוונטי לאורח החיים של כל אחד ואחת.

אני שמחה כל פעם מחדש כשניתנת לי ההזדמנות להעצים את חווית הלימוד והאירוע בטקסי החיים השונים – אני רואה בעבודה זו שליחות חשובה בכל סוגי הטקסים האבלים והשמחים. זו חובה וזכות שלנו כיהודים, ליצור הזדמנויות לחגוג ולשמוח.

הטקסים מעוגנים במסורת היהודית ובערכיה. תהליך הבניית הטקס מושתת על כבוד לזוגות ולקונטקסט בו הם חיים.

השאיפה למצוינות ואחריות מאפיינת את כל הפעילות, כל טקס מקבל את מלא תשומת הלב. כל אירוע אישי וציבורי מהווה רגע חשוב בחיים הפעילים המאפיינים את הערכים של בני ובנות הזוג, ומותאמים לאורח חייהם.
הרבה סיון מס - גלריית תמונות

ימים
שעות
דקות
שניות
דיל חם
הרבה סיון מס - מפה והוראות הגעה
,

0 המלצות וחוות דעת על הרבה סיון מס

0.00