אודות הרב ד"ר אפרים זדוף

רב חילוני הומניסטי מטעם המכון הבינלאומי ליהדות חילונית הומניסטית – תמורה ישראל. מאז 2012 ערכתי למעלה מ-100 טקסי חיים שונים. העיקרון שמלווה אותי בכל הטקסים הללו הוא שהטקס צריך לשקף את רגשותיהם ואמונותיהם של בעלי הטקס ועל כן הם שותפים מלאים בבנייתו ועיצובו.

המטרה שלי לאפשר לכל מי שרואה ביהדות החילונית את התרבות שלו, לחגוג את החיים על פי אמונתו ובחירתו, בלי להיכנע לתכתיבים ובלי לוותר על הכבוד העצמי.

נשוי, אב לשלושה בנים וסב לנכדים.

היסטוריון, מוציא לאור של ספרים בנושאים יהודיים בספרדית, מרצה בעברית, בספרדית ובאנגלית בנושאים הקשורים בהיסטוריה ובתרבות של העם היהודי. כותב, עורך ומתרגם ספרים ומאמרים מדעיים.חבר בהנהלת מרח"ב – מועצת הרבנים החילוניים בישראל. תואר דוקטור לפילוסופיה, בהיסטוריה יהודית.

היהדות היא הלאומיות והתרבות שלי. בעיני היא בעלת פנים רבות ויש לה דרכי ביטוי מגוונות, דתיות וחילוניות. אני מזדהה עם התפיסה הרואה ביהדות תרבות ולאומיות הומניסטית. אני ציוני. כמו כן אני מכבד את אלה הדוגלים בהשקפות אחרות בתנאי שהם יכבדו את השקפותיי.

הארגון של טקסי חיים יהודיים שוויוניים המקבלים השראה מערכי התרבות היהודית בפרשנות ההומניסטית הוא חלק בלתי נפרד מהמשימה לקרב יהודים למורשתם על פי תפישת עולמם.

הרב ד"ר אפרים זדוף - גלריית תמונות

ימים
שעות
דקות
שניות
דיל חם
הרב ד"ר אפרים זדוף - מפה והוראות הגעה
,

0 המלצות וחוות דעת על הרב ד"ר אפרים זדוף

0.00