אודות הרב אורן יהי שלום

אני בוגר המחזור הראשון לרבנות חילונית (הסמכה בסוף 2006), ומתמחה בהרצאות אודות היהדות החילונית בישראל (תחום שאני חוקר לדוקטורט). כמו כן קיימתי עשרות טקסי חתונה בכל רחבי הארץ. כל הטקסים שאני עורך מותאמים אישית לזוגות הנישאים, מבוססים על לימוד משותף ובעיקר באים מהלב. מוזמנים/ות לפנות אליי לעריכת החתונה שלכם/ן.

בעבר הקמתי והייתי מנכ"ל של עמותת "חינוך ישראלי", ועוד קודם דובר של תנועת דור שלום. בשנים האחרונות מוביל הקמה של קהילה ובית מדרש "שיח"ה", ביישובים בת חפר, ואלון הגליל. חוץ מזה, אני מנגן בגיטרה ופסנתר וגם מבשל בירה ותיק.

תושב אלון הגליל (נוסע הרבה) נשוי ואב לשתי בנות. דוקטורנט בפקולטה לחינוך בחיפה ושם גם מרצה בתחומי יהדות כתרבות. בנוסף אני מרצה ועורך טקסים לפי הזמנה.

״מאדם באת ואל אדם תשוב" כתב פעם יהודה עמיחי. אנחנו קודם כל בני אדם, ובידינו הבחירה האם להתעלות אל מהותנו האנושית - כלומר אל האהבה והתבונה שלנו. התעלות אנושית נעשית באמצעות תרבות, כלומר שפה, נוף , חברים, חגים, מורשת אבותינו - וכל מה שדרכו אנחנו מבינים את העולם. לכן ישראליותי היא יהדותי והיא גם ההומניזם שלי. ואני משתדל לחגוג את זה, ולהיות עשיר בחלקי. 

הרב אורן יהי שלום - גלריית תמונות

ימים
שעות
דקות
שניות
דיל חם
הרב אורן יהי שלום - מפה והוראות הגעה
,

0 המלצות וחוות דעת על הרב אורן יהי שלום

0.00