חתונה גאה ואופנתית - טיפים להתאמת לבוש החתונה שלכם

410
חתונה גאה ואופנתית - טיפים להתאמת לבוש החתונה שלכם
להשראה, טיפים ייחודיים והמלצות חמות עקבו אחרינו באינסטגרם!
חתונה גאה ואופנתית - טיפים להתאמת לבוש החתונה שלכם

כמו בכל חתונה, גם בחתונה גאה אתם רוצים להרגיש כמו הכלה או החתן שתמיד חלמתם להיות. למקרה שאתם לא סגורים על הלבוש ועל ההתאמה שלו עם בן או בת הזוג שלכם, אנחנו ניתן לכם כמה טיפים כדי להתאים את החתונה שלכם עם הסגנון והסטייל שלכם כדי שתרגישו הכי בנוח ביום הגדול שלכם.

קביעת סגנון החתונה שלכם

מאחר והמראה הכללי של החתונה שלכם ישפיע על מה שתלבשו, השלב הראשון לבחירת הלבוש הוא לבחור ולהחליט לגבי הקונספט של החתונה שלכם - מה הסגנון של המקום בו תתחתנו? באיזו עונה החתונה תתקיים? מה ההעדפות סטייל של כל אחד מכם? כל אחד מהשאלות הללו יעזרו לכם למקד את בחירת הלבוש.

בחרו פלטת צבעים מתאימה

בדומה לסגנון החתונה שלכם, צבעי החתונה שלכם עשויים להשפיע על קוד הלבוש והאופנה בחתונה - וזו במידה ואתם לא מפחדים מללכת לחופה עם קצת צבע למקרה שהחתונה שלכם מתוכננת להיות מלאת צבעים. כאשר מדובר בתלבושות החתונה שלכם, בין אם אתם בוחרים בחליפות, שמלות או כל דבר אחר, כאשר יש לכם סיפור לצבע זו דרך מצוינת לקשור את המראה שלכם ביחד. לשם התאמת הסגנון והצבעים שלכם הכנו לכם כמה אפשרויות נהדרות לבחירת האאוטפיט המושלם עבור היום הגדול שלכם.

אפשרות ראשונה: ללבוש בגדים תואמים

אפשרות אחת שגברים גאים בוחרים בה היא ללבוש בגדים תואמים. זה יכול להיות חליפות תואמות, טוקסידו תואם וכדומה.
היתרון בלבחור בגדים תואמים הוא בכך שהוא פשוט וקל. ברגע שהחלטתם על התאמה מסוימת, אתם פשוט הולכים לקנות פעמיים את אותו בגד. החיסרון יכול להיות שלא תמיד מה שמתאים למישהו אחד יתאים לאחר. בזמן שחליפה אפורה תחמיא לאדם אחד, יכול להיות שהיא תיראה פחות מחמיאה לאדם אחר. על כן חשוב להיות מודעים לכך בעת שמקבלים החלטה לגבי הלבוש.
בעוד גברים בוחרים בחליפות,  נשים יכולות לבחור את אותה השמלה (רק במידה ואתן רוצות ללבוש שמלה כמובן). שימו לב לבחור את האופציה הזו רק אם היא מחמיאה לשתיכן.
optiontext
אפשרות שנייה: גיוון פשוט, אך קלאסי

אפשרות שנייה הינה לקחת נושא משותף אחד ולשנות אותו קצת בין החתנים. השינוי יכול להיות בצבע, סגנון וכדומה.
דוגמאות לכך הן:
ללבוש את אותה החליפה, אך עם עניבה בצבע שונה לכל אחד מהצדדים.
חליפה שונה לכל אחד עם עניבה בצבע תואם.
חליפה חלקה בעוד האדם השני ילבש הדפס.
אותה החליפה, כאשר חתן אחד לובש עניבה והשני לובש פפיון או ללא עניבה.

אפשרות זו מעניקה יותר ייחודיות ואינדיבידואליות של כל אחד מהחתנים.
לנשים הרוצות ללבוש שמלת כלה, אך לא בטוחות איך לגרום למראה לעבוד, אנו מציעים כי במקום לקנות שמלות תואמות תמצאו שמלות שונות עם תכונות דומות שיעניקו מראה אסתטי ונקי כמו תחרה או חרוזים. אם אתן עדיין רוצות לבחור באותה השמלה, אתן יכולות להשקיע באקססוריז שונים שישלימו אחד את השני כמו סיכות לשיער או תכשיטים שונים. 

אפשרות שלישית: שונה זה שווה - שוני מוחלט

כמו כל זוג, גם אתם כנראה שונים מבחינות רבות. אפשרות זו תעניק לכם את היכולת לשקף את ההבדלים הללו שיגרמו לכל אחד מכם להרגיש מיוחד. עם זאת, חשוב לשמור על אסתטיות תואמת ולשמור על רמת הפורמליות המתאימה לחתונה שלכם. צירוף טוב לכך יכול להיות עם שתי חליפות שונות לחלוטין, אך בדפוסים דומים. אפשרות נוספת היא לשמור על צבעי החתונה גם בלבוש שלכם ולשחק קצת עם האקססוריז שיעניק לכם את הייחודיות המתאימה עבורכם.

אפשרות רביעית: במישור האישי - תראו את האישיות שלכם

בניגוד לדעה הרווחת, חתונות הן על לקיים את החוקים שלכם ולהראות את האישיות שלכם במגוון רחב של היבטים - כולל הסגנון האישי שלכם. רק בגלל שאתם שתי כלות או שני חתנים אין זה אומר שאתם צריכים לעקוב אחר כל סוג של ציפיות חתונה מסורתיות - בין אם זה ללבוש לבן או אפילו שמלה או חליפה. בבחירת הלבוש שלכם לחתונה חישבו על הסטייל היומיומי שלכם ואיך זה יראה בלבוש מהודר יותר. אל תפחדו ללכת נגד הזרם עם טקסטורות, דפוסי צבעים וסגנונות בלתי צפויים.

ומה עם האורחים אתם שואלים?

הכללים עבור ההורים, השושבינים ושאר האורחים הם בדיוק כמו בכל חתונה - לכבד את הרצונות של שני האנשים העומדים להתחתן. אם הם עורכים חתונה קלאסית, לבשו טוקסידו או חליפה המכבדת את המאורע. אם הם עורכים חתונה בחצר האחורית עם לבוש יותר קז'ואל אתם יכולים להיערך בהתאם. חשוב לבדוק לפני את קונספט האירוע ולהגיע מוכנים.
בעוד מדובר בחתונה להט"בית ולא תמיד זה ילך לפי סגנון החתונות המסורתיות הרגילות, נסו להימנע מללבוש תלבושות הדומות למה שלובשים בעלי השמחה. אמנם זה יכול להיות קשה לעשייה אם החתנים לובשים חליפות סטנדרטיות, אך חשוב לקחת כמה שפחות פוקוס מהזוג המאושר. במידה ומדובר בחתונה לסבית מסורתית עם שמלות כלה, נסי להימנע מללבוש לבן ולגנוב את תשומת הלב מהזוג. זה היום שלהם, אז בואו ניתן להם ליהנות ולהרגיש מיוחדים ביום המיוחד שלהם.
optiontext
בסופו של דבר, אתם צריכים להרגיש בנוח כמה שיותר עם מה שאתם לובשים ביום הגדול. אם את שונאת ללבוש שמלות ביומיום, אין שום סיבה ללבוש שמלה ככלה (אלא אם כן את רוצה, כמובן). רק בגלל שאחד מכם רוצה ללבוש שמלה או חליפה אין זה אומר ששניכם או שתיכן צריכים ללבוש זאת. זה היום שלכם בדיוק כמו היום של בן או בת הזוג שלכם, ולכו מומלץ לבחור בתלבושת המושלמת עבורכם - מה שזה לא יהיה. כשאתם עוצמים עיניים ומדמיינים את עצמכם עומדים בטקס המרגש עם בחיר או בחירת ליבכם, מה אתם לובשים? תסמכו על האינסטינקטים שלכם ואל תדאגו בנוגע לחוקי לבוש מסורתיים.

0 תגובות