איך לבחור דיג'יי לחתונה שלך? 5 טיפים שחובה לקחת בחשבון

406
המוסיקה היא בעצם לב האירוע. הדיג'יי אחראי על האווירה באירוע, כזו שתרים את כולם על הרגליים ותגרום לאורחים לפזז ברחבה, לכן עניין בחירת התקליטן/דיג'יי לאירוע שלכם הוא עניין רציני וקריטי מאוד
איך לבחור דיג'יי לחתונה שלך? 5 טיפים שחובה לקחת בחשבון
מאת: רותם לב-רן (דיג'יי סמיילי) מחברת סינגל דראם
להשראה, טיפים ייחודיים והמלצות חמות עקבו אחרינו באינסטגרם!
שלום לכל המאורסים והמאורסות היקרים!

ראשית כל אספר על עצמי מעט, קוראים לי רותם ושם הבמה שלי הוא ״דיג׳יי סמיילי״ (בשנת 2006 כשתקלטתי לראשונה ידידה בחרה לי את השם כי אמרה בסוף התקלוט ״לא הפסקת לחייך מההתחלה ועד הסוף, מהיום אתה סמיילי״ וככה נדבק השם).

אני נשוי למירית ויש לנו 2 בנות מהממות.

בא לי לדבר איתכם על מספר נושאים חשובים שקשורים לעולם המוסיקה ובפרט בחתונות.

אז בראש ובראשונה כולנו יודעים שהמוסיקה היא בעצם לב האירוע, הדיג'יי אחראי על האווירה באירוע, כזו שתרים את כולם על הרגליים ותגרום לאורחים לפזז ברחבה, או כזה שלא ישלב את השיר הנכון בזמן הנכון, יהיה מאוד מונוטוני וירצה בשעה 12 להיות בבית (וכך גם אתם).

לכן, עניין בחירת התקליטן/דיג׳יי לאירוע לכם הוא רציני וקריטי מאוד.

הנה 5 טיפים לבחירת דיג׳יי:

1. ניסיון - תמיד מומלץ לבדוק על ניסיון וידע הדיג׳יי באירועים ובעולם המוסיקה בכלל (האם יש לו ייחודיות בגרסאות מיוחדות ורמיקסים שלא תשמעו בכל חתונה אחרת שהיתם בשנה האחרונה).

2. המלצות - יש כמה אתרים (כמו חתן חתן - כלה כלה) וקבוצות פייסבוק שאפשר בתור אישה מאורסת או גבר מאורס להיכנס, לשאול שאלות, לברר על דיג׳יי ספציפי, להתייעץ, וכמובן לשאול את הסביבה, את החברים הטובים, החבר מהעבודה שלא מזמן התחתן או להתייעץ עם המשפחה (חשוב לזכור שהתייעצות היא עד גבול מסויים בסוף הבחירה היא שלכם והחתונה היא שלכם).

3. פגישה עם הדיג'יי - פגישה אישית עם הדיג׳יי תמיד תסגור לכם את הדעה סופית לכאן או לכאן.
מה הכוונה, נניח שאתם נעולים ״עוד מהבית״ על דיג׳יי ומבחינתכם שישלח חוזה במייל ואפשר לסגור, לדעתי המקצועית תמיד חשוב להיפגש איתו גם לפני, להכיר פנים מול פנים את הבן אדם, להבין את החשיבה שלו, לשאול את השאלות הנכונות, אולי תתאכזבו ולא יהיה חיבור ביניכם, ולהיפך - יש סיכוי טוב שזה לאו דווקא הדיג׳יי שחשבתם שהוא האחד ובפגישה הוא הקסים אתכם, ענה על השאלות בדיוק כפי שציפיתם , הבין את הראש שלכם והשמיע גרסאות ומוסיקה ממש תואמת למה שאתם אוהבים ומצפים לה. לסיכום של דבר, פגישה עם הדיג׳יי תמיד תמיד חשובה.

4. מה לא לעשות - לא להגיע לראות אירוע של זוג אחר, אצלי לפחות ואני מאמין שאצל המון תקליטנים אחרים, כל אירוע הוא כמעט שונה מהאירוע שהיה אתמול או יהיה מחר, המוסיקה מותאמת אצלנו לכל זוג ספציפית, לפי טעמו, טעם הקהל שלו וכמובן והכי חשוב ביום עצמו של האירוע, לדעת לקרוא את הקהל ולהתאים לפי הבקשות של הזוג בפגישת מוסיקה והתזוזות ברחבה, פשוט, לדעת לקרוא את הקהל!

5. חשוב לדעת לסמוך על הדיג׳יי שבחרתם - בחרתם אנשי מקצוע מצויינים שהם בדיוק לטעמכם, תנו להם לעשות את העבודה ותגיעו ליהנות מהיום החשוב בחייכם :)

חתונות בארץ ובעולם: יוצא לנו בתור סינגל דראם, לנגן בהרבה חתונות של יהודים שמגיעים לארץ להתחתן או מתחתנים בחו״ל ובוחרים בנו להגיע לעשות להם את המסיבה שם.

הרבה פעמים בניגוד אולי למה שאחרים חושבים, דווקא הקהל מחול מבקש ״יזרעלי מיוזיק״ מוסיקה ישראלית, להיטים עכשוויים או שירים מפעם העיקר שיהיה המון מוסיקה בעברית וכמובן לדעת לשלב זאת עם המוסיקה שמותאמת למקום, אם זה בארה״ב או באירופה.

כמו כן, יוצא לנו לנגן המון בחתונות של הקהילה הגאה. ללא ספק חתונות של הקהילה הן תמיד שמחות, מלאות בצבע, ססגוניות ופשוט מסיבתיות מאוד.

תמיד שואלים אותי אם יש הבדל בין חתונה של זוג הומואים/לסביות וזוג סטרייטים. אז אני חושב שבכלליות חתונה זה חתונה ומסיבה זה מסיבה, אבל בגלל שלקהילה יש אמנים ספציפיים שהם אוהבים מאוד (עופר ניסים, ביונסה ועוד) אתה נותן דגש על האמנים האלה בזמן המתאים וזה פשוט מייצר אווירה מטורפת וחגיגה עד אין סוף!
optiontext
0 תגובות